PÁRTY VYBAVENÍ - Pronájem párty stanů - Zahradní párty.cz

+420 606 307 107
Přejít na obsah

Párty stany

Nabízíme k pronájmu nůžkové a párty stany pro každou příležitost a každý prostor. Všechny stany je možno jak zcela uzavřít, tak i otevřít, popř. odebrat jakýkoliv boční díl.

párty stan

Velkoprostorové stany

Pro zastřešení většího prostoru je ideální volbou použití profesionálního velkoprostorového stanu ALFA. Stan je tvořen jednotlivými segmenty o rozměru 8x4m ze speciálních profilů v kombinaci s polyesterovým opláštěním. Díky stavebnicové konstrukci lze stan jednoduše upravit přidáním či odebráním jednotlivých segmentů.

velkostan

Svatební altán

Pro venkovní obřady nabízíme svatební altán s dekoracemi. Altán o rozměru 3 x 4,5 m je ozdoben voálovými závěsy, které lze dozdobit dle vašeho přání. Altán je úžasnou svatební dekorací, která Vás ochrání nejen před sluncem, ale i nečekanou přeháňkou.

altan

Židle, stoly, lavice

Pro usazení hostů potřebujete doplnit stany vhodným nábytkem. Nabízíme Vám kvalitní pivní sety, rozkládací rautové stoly, židle a další vybavení.

stoly, židle

Dětské skákací atrakce

Nezapomínejte na zábavu i pro Vaše děti. Nabízíme Vám zahradní trampolíny, nafukovací skákací hrady a nově i skluzavky.

skákací hrad

Mobilní podlaha

Nejen při nepříznivém počasí oceníte ve stanu i mimo něj mobilní podlahu ROLA-TRAC. Kvalitní variabilní systém vhodný též jako vybudování přístupových cest a chodníků.

podlaha


Ozvučení

Zajistíme ozvučení Vašich akcí profesionální audio technikou - reproboxy, mixážní pulty, mikrofony a příslušenství.

audio technika


Mobilní oplocení

R
ychlé a snadné oplocení různých sportovních, kulturních i soukromých akcí, staveb apod. Zabraňuje nežádoucímu vstupu osob do vymezeného prostoru.

oplocení

Výčepní zařízení

Výčepní zařízení
nesmí chybět na žádné Vaší akci. Nabízíme Vám k pronájmu kontaktní chlazení Lindr 25/K s vestavěným vzduchovým kompresorem včetně hadic a narážečů.

chlazení

Ubrusy, potahy

Ubrusy a potahy dodají každé akci tu správnou atmosféru. Můžeme nabídnout jak potahy na židle a stolky tak ubrusy a rautové sukně na stoly.

ubrusy


Sklenice

K dispozici máme i nápojové sklo jako jsou pivní sklenice, sklo na horké nápoje a víno.

sklenice


Ostatní vybavení

Vhod Vám jistě přijde i další vybavení jako je osvětlení, topidla, popelnice, prodlužovací kabely a další.

osvětlení
Pártys s.r.o. | Nihošovice 6, 387 01 Volyně | + 420 606 307 107 | info@zahradniparty.cz | © 2018 Pártys s.r.o., Všechna práva vyhrazena
Pártys s.r.o. | Nihošovice 6, 387 01 Volyně | © 2017 Pártys s.r.o., Všechna práva vyhrazena
© 2017 Pártys s.r.o., Všechna práva vyhrazena
Návrat na obsah
TOPlist